אביבית רוזינגר

יועצת ביוגרפית. מורה בבית הספר “כחותם”. ילידת 1972, אמא לשלושה ילדים הלומדים בחינוך וולדורף, דרכם נחשפתי לאנתרופוסופיה, כפילוסופיה המשלבת את כל מה שבמהלך חיי עד אז, לא עלו בקנה אחד: המדע והרוח. בוגרת תואר ראשון באמנות, קולנוע ופילוסופיה. הוכשרתי והנחיתי סדנאות לחשיבה המצאתית בארגונים עסקיים בארץ ובעולם. היעוץ הביוגרפי בשבילי הוא מסע התפתחות אישי באמצעות מפגשים עם אנשים: מורי דרך, תלמידים, קולגות, מיועצים, שמביאים לי את ההזדמנות להכיר את עצמי. בעזרת מורתי היקרה אני מגלה מחדש את הסקרנות הטבעית שלי לחקור ולגלות, לקשור הקשרים ולהעלות רעיונות, בביטוי הקשר של האנתרופוסופיה עם הביוגרפיה. צרו קשר: 054-6655361, avivit@sitsite.com, תל-אביב.

אפרת מאייט

יועצת ביוגרפית בהתמחות. ילידת 1951, נשואה ואם לשלושה. מגיל צעיר היתה לי כמיהה לעולם הרוח והרגשה שהיעוד שלי הוא לעזור לאנשים. באמצע שנות ה-40 לחיי התחלתי מסע לתוך עולם הרוח, למצוא ולתת כלים לאנשים לריפוי ולהבנת אירועי חייהם ומשמעותם. למדתי כיצד לעזור לאנשים לנקות את הצ’אקרות ע”י דמיון מודרך, וכן אני בוגרת הקורס של קרוליין מייס על הארכיטיפים. בשנת 2012 פגשתי את אורנה בן דור והמסע שלי ללימוד הייעוץ הביוגרפי החל. אני רואה זאת כזכות ללוות אנשים במסעם להבנת אירועי חייהם ומשמעותם. צרו קשר: 052-6789373, efratmailhot@gmail.com , הררית וירושלים.

אלכסנדר קולון

יועץ ביוגרפי, מתגורר בקיבוץ הרדוף עם אשתי מורין ולנו שלושה בנים. בשנים האחרונות אני לומד ועובד בתחום היעוץ הביוגרפי ונעזר בכלי זה בהעמקת עבודתי הפנימית. נולדתי בעיר בריסל בבלגיה ונתיב חיי הוביל אותי דרך שינויים רבים. גודלתי בסביבה בודהיסטית, למדתי קולנוע, טיילתי ברחבי העולם, פגשתי מנעד רחב של זרמים ומורים רוחניים, החל בדרך הוודנטה וכלה באי דואליות וכל זאת על מנת למצוא לבסוף מקום שירווה את צימאוני בלימוד האנתרופוסופיה. צרו קשר: 050-6569188, 04-9059317, https://www.alexandrecoulon.co.il/, https://www.facebook.com/77alexandrecoulon ניתן לקיים פגישות בעברית, אנגלית או צרפתית. הפגישות מתקיימות בתל אביב ובקיבוץ הרדוף

אסנת טופר

יועצת ביוגרפית. הודות לבנותיי, פגשתי את החינוך האנתרופוסופי בפעם הראשונה בשנת 2004 ואת הביוגרפיה בשנת  2009 – בהיותי בת 42, ומאז הידע הביוגרפי-האנתרופוסופי שזור בחיי. תוך כדי חקירה ביוגרפית בהדרכתה המופלאה של מורתי אורנה  בן דור – הבנתי, שמהלך חיי קודם לשינוי, היווה מסע חניכה למציאת יעודי הרוחני, כתלמידת מדע הרוח האנתרופוסופי. היום אני קמה כל בוקר בהכרת תודה ומתוך תשוקה פנימית להמשיך בדרך, לייעץ ולפגוש אנשים ושליחים, מיועצים ומורים שבזכותם אני יכולה לחקור, לשאול, ללמוד ולהתפתח ולא פחות חשוב לתת בחזרה. בעברי הייתי בעלים של חברת פרסום, ניהלתי תקציבים לחברות הגדולות במשק, אני בוגרת אוני’ תל אביב. צרו קשר: 052-5552405, ossi.topper@gmail.com, תל-אביב.

דלית ברנדט

יועצת ביוגרפית. אל לימודי הביוגרפיה הגעתי מתוך סקרנות להבין יותר מה עומד מאחורי החינוך האנתרופוסופי אליו שלחתי את שלושת ילדי . למישהי כמוני שמגיעה מהעולם העסקי, לוגי, רציונלי (כלכלנית, אנליסטית, בעלת תואר ראשון בכלכלה וסוציולוגיה ותואר שני במנע”ס MBA) ההגעה לעולם הרוח והעיסוק בו אינם ברורים מאליו. נדרשתי לסיבוב של 180 מעלות בחשיבה ובהוויה, אך לאמת הפנימית שלי לא יכולתי להתכחש – הרגשתי שיש כאן משהו נכון ואמיתי. ההסתכלות הביוגרפית  היחודית על ארועי חיים, השונה כל כך מההסתכלות בה אנו מורגלים, מרתקת אותי ומבחינתי זו דרך חיים להתפתחות אישית וידיעה עצמית. צרו קשר: טלפון 050-5817588, dalit.br1@gmail.com, רמת גן

דפנה בקיש צור

יועצת ביוגרפית. ילידת 1963. חיי היו מגוונים, רצופי מעברים בין מדינות ויבשות, וכך נחשפתי למגוון רחב של תרבויות ושפות. בוגרת תואר ראשון בתיאטרון ותואר MA בתקשורת טכנולוגית אינטראקטיבית. עבדתי בהייטק בתפקידים מגוונים בארץ ובחו”ל. לקראת גיל 42 עשיתי שינוי קריירה ואני עובדת כמאמנת אישית וגם נחשפתי לייעוץ הביוגרפי. הייעוץ הביוגרפי הוא המצפן שאיתו אני בוחרת ללכת את מסע חיי, הכלי המאפשר לי להבין ולהכיר את עצמי ואת המטופלים שלי טוב יותר. הוא מעניק לי תפיסת עולם של הרחבת התודעה העצמית, וגילוי האמת והחופש. אני חשה מבורכת שניתנת לי הזכות ללוות את מטופלי במסע חייהם המרתק. במפגשים איתי, ניתן לשוחח בעברית, באנגלית ובגרמנית. צרו קשר: dafnazur@gmail.com  050-2002001, פייסבוק – דפנה בקיש צור, הוד השרון.

זהר קיטסקי

יועצת ביוגרפית בהתמחות. ילידת 1974, אמא ל- 3 בנים. אל האנתרופוסופיה והיעוץ הביוגרפי הגעתי לאחר שנים רבות של חיפוש אחר משמעות בחיי. היעוץ הביוגרפי הוא עבורי כלי לגילוי סודות החיים. הוא נותן פשר ומשמעות לארועים בחיי ומאפשר לי התפתחות וריפוי אמיתי. בכל מפגש עם אדם אני נמלאת פליאה ויראת קודש מהחכמה הטמונה מאחורי ארועי חייו. זכות גדולה עבורי ללוות אנשים במסע ההתפתחות שלהם על פני האדמה. צרו קשר: 054-3222148, zoharkayatsky@gmail.com. מקבלת אנשים באזור פרדס חנה ובזום. 

ורד זוילי

יועצת ביוגרפית, מורה בבי”ס כחותם ומדריכת יועצים. ילידת 1971, גרה בחווה במושב עולש בעמק חפר, אמא ל-4 בנות. בגיל 38 נחשפתי לתחום הביוגרפיה מתוך התעניינות בקשר בין סיפורי חיים למהותם. היעוץ הביוגרפי – כתלמידה, מיועצת ויועצת – הוא עבורי דרך חיים להתפתחות אישית והכרה עצמית. זכות גדולה עבורי ללוות כיום מטופלים במסע להבנת משמעות אירועי החיים וסודות הגורל. בעבר מטפלת בפסיכותרפיה גופנית הוליסטית ודולה. מקבלת מטופלים בעולש ובזום. צרו קשר: 052-6706706, Veredula100@gmail.com.

טלי אדיר

יועצת ביוגרפית, ילידת 1962. אמא לילדה ומלווה של שתי ילדות נוספות. עוסקת בחקר מדע הרוח על פי ד”ר ר. שטיינר, בוגרת בית ספר כחותם ומכירת תודה למורתי ,אורנה בן-דור שאפשרה ופתחה בפני נתיבים חדשים לעולם הרוח. הגעתי למדע הרוח ברגע של חסד, בו הבנתי שעלי להתחיל במסע של וויתור על מי שהייתי ועדיין לא ידעתי מי אהיה. מתוך האין אונים אני גדלה ולומדת את עצמי ואת האחר. לפני כל זה, סיימתי תואר ראשון במדעי המדינה ותואר ראשון ושני במשפטים. חייתי ועבדתי בחו”ל כעשור וחזרתי לנהל קבוצת חברות בתחום הטכנולוגיה. מסע חיי מלווה אותי ונותן לי את הכלים לראות, בעזרת הלב, את האדם העומד מולי. בליבי אמונה גדולה ברוח האדם וביכולתו להתפתח ולהתהוות כל הזמן. צרו קשר: 050-7332800, tadir@rdt.co.il, תל-אביב

עפרה בן יוסף

יועצת ביוגרפית בהתמחות. ילידת שנת 1955, אם לשלושה, סבתא לארבעה. מאמנת אישית, מנחה קבוצות. כמי שמלווה כבר שנים רבות אנשים בתהליכי התפתחות, משברים ומעברים, הבנתי בתוך תוכי, שיש עוד.. עוד עומק, עוד משמעות, עוד אפשרויות, ואז פגשתי את מורתי, אורנה בן- דור, שחשפה וקילפה עוד ועוד שכבות, כדי שעולם הרוח יוכל להתגלות ולעזור לי ב בעבודתי עם אנשים ביחידים ובקבוצות. צרו קשר: 054-4990211, ofraby@gmail.com, גבעת- אולגה, חדרה.

יעל שיפמן

יועצת ביוגרפית. הוסמכתי כיועצת ביוגרפית בביה”ס כחותם, משנת 2014. אני מלווה את המיועצים אשר מגיעים אלי בתהליך התפתחותם האישי, בהעמקת ההכרות, ההתבוננות על הביוגרפיה שלהם ובהתמודדות עם אתגרי חייהם. אני מרגישה זכות גדולה ללוות ולהיות חלק ממסעותיהם של אנשים אחרים, ומתפעמת כל פעם מחדש מעוצמת התהליך וכוחו ליצור שינויים מהותיים בחיי הפוסעים בדרכו. צרו קשר: 054-4960949, shifmany@012.net.il, מקבלת בירושלים, ורמת רזיאל (מושב סמוך למבשרת ציון).

יפה לדרמן

יועצת ביגרפית. סגנית מנהל ומורה בבית הספר “כחותם”. שמי יפה לדרמן ילידת 1958, בוגרת לימודי ספרות ותלמוד באוני בר אילן. את הכשרתי בתחום הייעוץ הביוגרפי רכשתי בבית הספר “כחותם” וכיום אני מורה בבית הספר ועוסקת בייעוץ ביוגרפי. צרו קשר:  052-2652774, yaffa31127@gmail.comכפר סבא

רינת שטרום

יועצת ביוגרפית בהתמחות. ילידת 1968, נשואה ואם ל-3 ילדים. מטפלת באומנות אנתרופוסופית וביעוץ ביוגרפי ומשלבת בניהם, מטפלת בילדים ובמבוגרים. מעבירה סדנאות משולבות יעוץ ביוגרפי וטיפול באומנות. בגיל 42-45 התעורר בי רצון למשהו אחר, להבין יותר טוב את העולם ואת רחשי הלב, הבנה זו אני מוצאת ביעוץ הביוגרפי, באומנות, באנתרופוסופיה, ובקבלה (יהדות). אני בוגרת תואר ראשון בפיזיקה ובמתמטיקה, באוניברסיטה העברית. עסקתי 23 שנה בחברת הי-טק, מנהלת תחום תשתיות ופיתוח תוכנה. צרו קשר: 052-6148653, rinat.shtrum@gmail.com, לפיד.

ליטל קולמר- מנחם

יועצת ביוגרפית, ילידת 1970, אם לשני ילדים. אל היעוץ הביוגרפי והאנתרופוסופיה, הגעתי לאחר שנים רבות בתחום העיצוב. על אף אהבתי למקצוע ממנו באתי, חוויתי כל העת תחושה כי יש משהו עמוק מזה אשר קשור ליעוד שלי, אותו אפגוש בהמשך הדרך. אל היעוץ הביוגרפי ואל המפגש עם אורנה בן דור הגעתי בתחושה חזקה של “חזרה הביתה”. לאחר שנים רבות של חיפושים מצאתי את הדרך אליה ייחלתי, אשר נותנת פשר ומשמעות לכל מהלך חיי. העבודה הביוגרפית מהווה כלי מרתק להבנה ולהכרה של העולם ושל ישות האדם בפרספקטיבה רחבה הרבה יותר. צרו קשר: 052-3352728, lital@feelcreative.co.il, חדרה.

מיכל בן דוד

יועצת ביוגרפית. בת 42, נשואה ואם לשניים. עבורי היעוץ הביוגרפי הוא מסע אל האמת ואל הקול הייחודי של כל אדם בעולם. צרו קשר: 055-2272698, migel48@gmail.com, חדרה.

מיכל הולר

יועצת ביוגרפית. בעלת תואר B.Sc. במתמטיקה ומדעי המחשב ו M.B.A. Finance. אם לשניים בוגרים. מתפרנסת מפיתוח תוכנה. בעקבות לימודיי גיליתי יותר מי אני ומהו הייעוד הרוחני שלי. לכן, מביאה לעולם את מי שאני יותר ויותר. מתוך הידיעה הזו יכולה לנתב אותך לגילוי העצמי שלך. צרו קשר: 054-4938290, spirit.self@yahoo.com, מקבלת א/נשים בתל-אביב.

מירי זוהר

יועצת ביוגרפית, ילידת 1968, נשואה ואימא ל 3 בנים בוגרים. עובדת, לומדת וחיה את העולם האנתרופוסופי, בהיותי חברה בצוות הניהולי של בית ספר “אורים”. במסגרת עבודתי בגני ילדים, נחשפתי לקשיים שעומדים בפני ההורים בגידול ילדיהם, תוך ניסיון להבין את השלבים השונים בהתפתחות הילד. הייעוץ הביוגרפי עבורי הוא כלי ללימוד עצמי,  להכרה והבנת האחר. אני מאמינה שכל שלב ומפגש בחיינו הוא הזדמנות להיכרות עם רבדים נוספים של ישותנו, ואפשרות להתפתחות עצמית. באמצעות כלי זה  אני מסייעת לאחרים למצוא את הנתיב הייחודי  שלהם.  צרו קשר: 054-7350151, mirizohar5@gmail.com, תל-אביב

עופרה יעקב

יועצת ביוגרפית. ילידת 1963, אם לשלוש בנות. המפגש שלי עם הייעוץ הביוגרפי בבי”ס כחותם ארע בשנתי ה-49, ומבלי דעת מראש, אך כצפוי, הפך למפגש מכונן ומשנה חיים עבורי. הייתה זו התחלה של דרך חדשה, מטלטלת ולא מוכרת מבחינתי. דרך שבה יכולתי אט אט להשיל את תפיסתי הלוגית-שכלתנית ולאמץ לוגיקה אחרת, הלוגיקה של הרוח. הלוגיקה של התפתחות האדם, מעבר לזמן ומרחב. השינוי הזה היה ועודנו תהליך שיש בו מאמץ מבחינתי, מאמץ של התפתחות וניסיון להבין ולחיות במימדים אחרים של הוויה עצמית, כאן ועכשיו. נולד בתוכי חיבור חדש בין העולם בו פעלתי במשך 35 שנים בתחומי הייעוץ הארגוני, הפיתוח העסקי והאימון לבין המימד הרוחני שבהם. האור שהייעוץ הביוגרפי שופך על תהליך ההתפתחות האישית ברבדים השונים בחיים (מערכות יחסים, עסק וקריירה) מאפשר לי ללוות אחרים בדרכם הם. עבורי זו עשייה של שליחות ואהבה. צרו קשר: 050-9200910, lifestory.ofra@gmail.com, נתניה.

תמי זלינגר

יועצת ביוגרפית. ילידת 1972, נשואה ואימא ל4 ילדים. את הפילוסופיה האנתרופוסופית גיליתי דרך ילדיי הצעירים שלמדו בחינוך וולדורף. בגיל 40 ,אמצע החיים, יצאתי למסע אישי, מרתק ואמיץ עת פגשתי את אורנה בן דור ואת לימודי הביוגרפיה והייעוץ הביוגרפי. כיום אני רואה זאת זכות לעבור את המסע המופלא הזה יחד עם המטופלים שלי. צרו קשר: 052-2788249, tamrzel@gmail.com, דף פייסבוק – תמי זלינגר, תל-אביב.