אפרת מאייט

יועצת ביוגרפית בהתמחות. ילידת 1951, נשואה ואם לשלושה. מגיל צעיר היתה לי כמיהה לעולם הרוח והרגשה שהיעוד שלי הוא לעזור לאנשים. באמצע שנות ה-40 לחיי התחלתי מסע לתוך עולם הרוח, למצוא ולתת כלים לאנשים לריפוי ולהבנת אירועי חייהם ומשמעותם. למדתי כיצד לעזור לאנשים לנקות את הצ’אקרות ע”י דמיון מודרך, וכן אני בוגרת הקורס של קרוליין מייס על הארכיטיפים. בשנת 2012 פגשתי את אורנה בן דור והמסע שלי ללימוד הייעוץ הביוגרפי החל. אני רואה זאת כזכות ללוות אנשים במסעם להבנת אירועי חייהם ומשמעותם. צרו קשר: 052-6789373, efratmailhot@gmail.com , הררית וירושלים.

אלכסנדר קולון

יועץ ביוגרפי, מתגורר בקיבוץ הרדוף עם אשתי מורין ולנו שלושה בנים. בשנים האחרונות אני לומד ועובד בתחום היעוץ הביוגרפי ונעזר בכלי זה בהעמקת עבודתי הפנימית. נולדתי בעיר בריסל בבלגיה ונתיב חיי הוביל אותי דרך שינויים רבים. גודלתי בסביבה בודהיסטית, למדתי קולנוע, טיילתי ברחבי העולם, פגשתי מנעד רחב של זרמים ומורים רוחניים, החל בדרך הוודנטה וכלה באי דואליות וכל זאת על מנת למצוא לבסוף מקום שירווה את צימאוני בלימוד האנתרופוסופיה. צרו קשר: 050-6569188, 04-9059317, https://www.alexandrecoulon.co.il/, https://www.facebook.com/77alexandrecoulon ניתן לקיים פגישות בעברית, אנגלית או צרפתית. הפגישות מתקיימות בתל אביב ובקיבוץ הרדוף

אסתי דרור

יועצת ביוגרפית בהתמחות. אם לשלושה, גרה בנהריה, בעלת סוכנות לביטוח. בביוגרפיה שלי תמיד רציתי ללמוד פסיכולוגיה ואנתרופולוגיה, אולם היעוד שלי הוביל אותי לייעוץ הביוגרפי. עקב משברים שעברתי בחיי והחיפוש אחר התשובות, נחשפתי לתחום של הייעוץ הביוגרפי והאנתרופוסופיה. את ההכשרה עברתי בבית ספר כחותם עם המורה הרוחנית שלי, אורנה בן דור. בתהליך מרתק של הלימוד, הבנתי את הדיוק שיש בדרך של היעוץ הביוגרפי והתחלתי לראות את החיים בצורה שונה. אני כל פעם נפעמת מחדש מההסתכלות החדשה על מסע החיים והתובנות הנלוות, באמצעות הכלים שקיבלתי. צרו קשר: 0528233366, estidror504@gmail.com, נהריה

זהר קיטסקי

יועצת ביוגרפית בהתמחות. ילידת 1974, אמא ל- 3 בנים. אל האנתרופוסופיה והיעוץ הביוגרפי הגעתי לאחר שנים רבות של חיפוש אחר משמעות בחיי. היעוץ הביוגרפי הוא עבורי כלי לגילוי סודות החיים. הוא נותן פשר ומשמעות לארועים בחיי ומאפשר לי התפתחות וריפוי אמיתי. בכל מפגש עם אדם אני נמלאת פליאה ויראת קודש מהחכמה הטמונה מאחורי ארועי חייו. זכות גדולה עבורי ללוות אנשים במסע ההתפתחות שלהם על פני האדמה. צרו קשר: 054-3222148, zoharkayatsky@gmail.com. מקבלת אנשים באזור פרדס חנה ובזום. 

הילדה אלטוס

יועצת ביוגרפית. צרו קשר: 050-2243167, hilda.altus@gmail.com, חיפה.

ורד זוילי

יועצת ביוגרפית, מורה בבי”ס כחותם ומדריכת יועצים. ילידת 1971, גרה בחווה במושב עולש בעמק חפר, אמא ל-4 בנות. בגיל 38 נחשפתי לתחום הביוגרפיה מתוך התעניינות בקשר בין סיפורי חיים למהותם. היעוץ הביוגרפי – כתלמידה, מיועצת ויועצת – הוא עבורי דרך חיים להתפתחות אישית והכרה עצמית. זכות גדולה עבורי ללוות כיום מטופלים במסע להבנת משמעות אירועי החיים וסודות הגורל. בעבר מטפלת בפסיכותרפיה גופנית הוליסטית ודולה. מקבלת מטופלים בעולש ובזום. צרו קשר: 052-6706706, Veredula100@gmail.com.

מרי נתן

יועצת ביוגרפית בהתמחות. נולדתי בקהיר בשנת 1956. מחנכת בדימוס לכיתות א’-ג’ ומנחת קבוצות מבוגרים. תושבת הקריות. מגיל 33 ואילך (גיל משמעותי מאוד בביוגרפיה האנושית) התחלתי “לחפש את עצמי” בלימודי עולם הרוח. למדתי לתקשר עם ישויות, למדתי אסטרולוגיה, רייקי, הילינג, טארות ועוד מגוון רחב של תחומי העידן החדש אלא שאת ביתי האמיתי מצאתי רק בידע שהביא לעולם רודולף שטיינר, ידע האנתרופוסופיה והיעוץ הביוגרפי שאותם למדתי בבית הספר “כחותם” בהנחייתה של אורנה בן דור וצוות בית הספר.                                                            צרו קשר: 052-2835353, marienathan@bezeqint.net, קריות

יעל ערמוני

יועצת ביוגרפית, סגנית מנהלת ומורה בבית הספר ‘כחותם’. ילידת 75, יועצת ביוגרפית ומטפלת באמנות. באמצע חיי, פגשתי את היעוץ הביוגרפי, ואת אורנה, מורתי הרוחנית. המפגש עם הידע המופלא הזה לקח אותי למסע חניכה, מטלטל, מאתגר ומשנה חיים, שהוביל אותי לדרך חדשה ומלאת משמעות בה אני צועדת עד היום. כיום יש לי את הזכות הגדולה, ללוות אנשים נוספים בנתיב ייחודי זה ולקחת חלק בהובלה ובהתפתחות של בית הספר. צרו קשר:  052-5347926, vili.armony@gmail.com, מקבלת מיועצים דרך הזום ובקיבוץ מלכיה.

 

עפרה בן יוסף

יועצת ביוגרפית בהתמחות. ילידת שנת 1955, אם לשלושה, סבתא לארבעה. מאמנת אישית, מנחה קבוצות. כמי שמלווה כבר שנים רבות אנשים בתהליכי התפתחות, משברים ומעברים, הבנתי בתוך תוכי, שיש עוד.. עוד עומק, עוד משמעות, עוד אפשרויות, ואז פגשתי את מורתי, אורנה בן- דור, שחשפה וקילפה עוד ועוד שכבות, כדי שעולם הרוח יוכל להתגלות ולעזור לי ב בעבודתי עם אנשים ביחידים ובקבוצות. צרו קשר: 054-4990211, ofraby@gmail.com, גבעת- אולגה, חדרה.

לבנת מזלטו

יועצת ביוגרפית. ילידת 1978 וגרה בצפון הארץ. אני יועצת ביוגרפית מזה כ- 14 שנה וסטודנטית לליווי רוחני במכון שכטר. ההתבגרות עם הידע של עולם הרוח נותנת לי את הכוח והתבונה למצוא משמעות לאירועי החיים וללוות באהבה את המיועצים/ות שלי. צרו קשר: luna2504@gmail.com, 050-9346334

ליטל קולמר- מנחם

יועצת ביוגרפית, ילידת 1970, אם לשני ילדים. אל היעוץ הביוגרפי והאנתרופוסופיה, הגעתי לאחר שנים רבות בתחום העיצוב. על אף אהבתי למקצוע ממנו באתי, חוויתי כל העת תחושה כי יש משהו עמוק מזה אשר קשור ליעוד שלי, אותו אפגוש בהמשך הדרך. אל היעוץ הביוגרפי ואל המפגש עם אורנה בן דור הגעתי בתחושה חזקה של “חזרה הביתה”. לאחר שנים רבות של חיפושים מצאתי את הדרך אליה ייחלתי, אשר נותנת פשר ומשמעות לכל מהלך חיי. העבודה הביוגרפית מהווה כלי מרתק להבנה ולהכרה של העולם ושל ישות האדם בפרספקטיבה רחבה הרבה יותר. צרו קשר: 052-3352728, lital@feelcreative.co.il, חדרה.

מיכל בן דוד

יועצת ביוגרפית. בת 42, נשואה ואם לשניים. עבורי היעוץ הביוגרפי הוא מסע אל האמת ואל הקול הייחודי של כל אדם בעולם. צרו קשר: 055-2272698, migel48@gmail.com, חדרה.

רונית מלאך

יועצת ביוגרפית, מורה בבית הספר “כחותם”, ילידת 1967. נשואה ואמא ל-4 ילדים. כלכלנית במקצועי, יועצת ביוגרפית בנשמתי. חיה ונושמת את היעוץ הביוגרפי. מאז שנחשפתי ליעוץ הביוגרפי דרך אורנה בן דור התחלתי לראות את חיי בצורה חדשה ושונה. קיבלתי את התשובות שחיפשתי, למדתי לשאול שאלות נוספות, הבנתי את סיפור חיי והרוב הפך לברור. אני יודעת מנסיון אישי ומקצועי שהיעוץ הביוגרפי מאפשר לאדם להבין את הביוגרפיה שלו, להבין את אירועי חייו ולדעת שכל אירוע (בגיל המדוייק שלו) הוא חלק מרקמת חייו. צרו קשר: 050-3888023, ronitmalach2@gmail.com, כפר ורדים ונהריה.

שרי צדוק

יועצת ביוגרפית. ילידת 1965 ואם לשני בנים. בעלת שני תארים בחינוך, מלווה ומדריכה צוותים חינוכיים לגיל הרך. אל הייעוץ הביוגראפי הגעתי לאחר שנים רבות של למידה, התמחות ועבודה בחינוך לגיל הרך. קורסים ומגוון רחב של סדנאות העוסקים בחקר נפש האדם. היום אני מבינה כי הלמידה רבת השנים, בכל מיני כיוונים הייתה סוג של חיפוש אחר “משהו” שלא ידעתי להגדיר במילים. מעין כוח פנימי שדחף אותי קדימה להפוך כל אבן אפשרית עד שהגעתי אל בית הספר “כחותם” – שם מצאתי את שחיפשתי – כמיהה לאמת ומשמעות לפשר חיי. התחושה הייתה שהגעתי “הביתה” – תמו להם שנים של חיפוש רוחבי והחלו שנים של ירידה לעומקים החבויים של מי שאני. צרו קשר: טל’ 052-4646677, saryzadok@gmail.com, חיפה