אביבית רוזינגר

מטפלת ביוגרפית. מורה בבית הספר "כחותם". ילידת 1972, אמא לשלושה ילדים הלומדים בחינוך וולדורף, דרכם נחשפתי לאנתרופוסופיה, כפילוסופיה המשלבת את כל מה שבמהלך חיי עד אז, לא עלו בקנה אחד: המדע והרוח. בוגרת תואר ראשון באמנות, קולנוע ופילוסופיה. הוכשרתי והנחיתי סדנאות לחשיבה המצאתית בארגונים עסקיים בארץ ובעולם. הטיפול הביוגרפי בשבילי הוא מסע התפתחות אישי באמצעות מפגשים עם אנשים: מורי דרך, תלמידים, קולגות, מטופלים, שמביאים לי את ההזדמנות להכיר את עצמי. בעזרת מורתי היקרה, אורנה בן דור, אני מגלה מחדש את הסקרנות הטבעית שלי לחקור ולגלות, לקשור הקשרים ולהעלות רעיונות, בביטוי הקשר של האנתרופוסופיה עם הביוגרפיה. צרו קשר: 054-6655361, avivit@sitsite.com, תל-אביב.

אסנת טופר

מטפלת ביוגרפית. הודות לבנותיי, פגשתי את החינוך האנתרופוסופי בפעם הראשונה בשנת 2004 ואת הביוגרפיה בשנת  2009 – בהיותי בת 42 ומאז הידע הביוגרפי-האנתרופוסופי שזור בחיי. תוך כדי חקירה ביוגרפית בהדרכתה המופלאה של מורתי אורנה בן דור – הבנתי, שמהלך חיי קודם לשינוי, היווה מסע חניכה למציאת יעודי הרוחני, כתלמידת מדע הרוח האנתרופוסופי. היום אני קמה כל בוקר בהכרת תודה ומתוך תשוקה פנימית להמשיך בדרך, לטפל ולפגוש אנשים ושליחים, מטופלים ומורים שבזכותם אני יכולה לחקור, לשאול, ללמוד ולהתפתח ולא פחות חשוב לתת בחזרה. בעברי הייתי בעלים של חברת פרסום, ניהלתי תקציבים לחברות הגדולות במשק, אני בוגרת אוני' תל אביב. צרו קשר: 052-5552405, ossi.topper@gmail.com, תל-אביב.

דלית ברנדט

מטפלת ביוגרפית. אל לימודי הביוגרפיה הגעתי מתוך סקרנות להבין יותר מה עומד מאחורי החינוך האנתרופוסופי אליו שלחתי את שלושת ילדי. למישהי כמוני שמגיעה מהעולם העסקי, לוגי, רציונלי (כלכלנית, אנליסטית, בעלת תואר ראשון בכלכלה וסוציולוגיה ותואר שני במנע"ס MBA) ההגעה לעולם הרוח והעיסוק בו אינו מובן מאליו. נדרשתי לסיבוב של 180 מעלות בחשיבה ובהוויה, אך לאמת הפנימית שלי לא יכולתי להתכחש – הרגשתי שיש כאן משהו נכון ואמיתי. ההסתכלות הביוגרפית  הייחודית על אירועי חיים, השונה כל כך מההסתכלות בה אנו מורגלים, מרתקת אותי ומבחינתי זו דרך חיים להתפתחות אישית וידיעה עצמית. צרו קשר: טלפון 050-5817588, dalit.br1@gmail.com, רמת גן

דפנה בקיש צור

מטפלת ביוגרפית. ילידת 1963. חיי היו מגוונים, רצופי מעברים בין מדינות ויבשות, וכך נחשפתי למגוון רחב של תרבויות ושפות. בוגרת תואר ראשון בתיאטרון ותואר MA בתקשורת טכנולוגית אינטראקטיבית. עבדתי בהייטק בתפקידים מגוונים בארץ ובחו"ל. לקראת גיל 42 עשיתי שינוי קריירה ואני עובדת כמאמנת אישית וגם נחשפתי לטיפול הביוגרפי. הטיפול הביוגרפי הוא המצפן שאיתו אני בוחרת ללכת את מסע חיי, הכלי המאפשר לי להבין ולהכיר את עצמי ואת המטופלים שלי טוב יותר. הוא מעניק לי תפיסת עולם של הרחבת התודעה העצמית, וגילוי האמת והחופש. אני חשה מבורכת שניתנת לי הזכות ללוות את מטופלי במסע חייהם המרתק. במפגשים איתי, ניתן לשוחח בעברית, באנגלית ובגרמנית. צרו קשר: dafnazur@gmail.com  050-2002001, פייסבוק – דפנה בקיש צור, הוד השרון.

זהר קיטסקי

מטפלת ביוגרפית. ילידת 1974, אמא ל- 3 בנים. אל האנתרופוסופיה והטיפול הביוגרפי הגעתי לאחר שנים רבות של חיפוש אחר משמעות בחיי. הטיפול הביוגרפי הוא עבורי כלי לגילוי סודות החיים. הוא נותן פשר ומשמעות לאירועים בחיי ומאפשר לי התפתחות וריפוי אמיתי. בכל מפגש עם אדם אני נמלאת פליאה ויראת קודש מהחכמה הטמונה מאחורי אירועי חייו. זכות גדולה עבורי ללוות אנשים במסע ההתפתחות שלהם על פני האדמה. צרו קשר: 054-3222148, zoharkayatsky@gmail.com. מקבלת אנשים באזור פרדס חנה ובזום. 

ורד זוילי

מטפלת ביוגרפית, מורה בבי"ס כחותם ומדריכת מטפלים. ילידת 1971, גרה בחווה במושב עולש בעמק חפר, אמא ל-4 בנות. בגיל 38 נחשפתי לתחום הביוגרפיה מתוך התעניינות בקשר בין סיפורי חיים למהותם. הטיפול הביוגרפי – כתלמידה, מטופלת ומטפלת – הוא עבורי דרך חיים להתפתחות אישית והכרה עצמית. זכות גדולה עבורי ללוות כיום מטופלים במסע להבנת משמעות אירועי החיים וסודות הגורל. בעבר מטפלת בפסיכותרפיה גופנית הוליסטית ודולה. מקבלת מטופלים בעולש ובזום. צרו קשר: 052-6706706, Veredula100@gmail.com.

טלי אדיר

מטפלת ביוגרפית. ילידת 1962. אמא לילדה ומלווה של שתי ילדות נוספות. עוסקת בחקר מדע הרוח על פי ד"ר ר. שטיינר, בוגרת בית ספר "כחותם" ומכירת תודה למורתי, אורנה בן-דור, שאפשרה ופתחה בפני נתיבים חדשים לעולם הרוח. הגעתי למדע הרוח ברגע של חסד, בו הבנתי שעלי להתחיל במסע של וויתור על מי שהייתי ועדיין לא ידעתי מי אהיה. מתוך האין אונים אני גדלה ולומדת את עצמי ואת האחר. לפני כל זה, סיימתי תואר ראשון במדעי המדינה ותואר ראשון ושני במשפטים. חייתי ועבדתי בחו"ל כעשור וחזרתי לנהל קבוצת חברות בתחום הטכנולוגיה. מסע חיי מלווה אותי ונותן לי את הכלים לראות, בעזרת הלב, את האדם העומד מולי. בליבי אמונה גדולה ברוח האדם וביכולתו להתפתח ולהתהוות כל הזמן. צרו קשר: 050-7332800, tadir@rdt.co.il, תל-אביב

יעל ערמוני

מטפלת ביוגרפית, סגנית מנהלת ומורה בבית הספר 'כחותם'. ילידת 75, מטפלת ביוגרפית ומטפלת באמנות. באמצע חיי, פגשתי את הטיפול הביוגרפי, ואת אורנה, מורתי הרוחנית. המפגש עם הידע המופלא הזה לקח אותי למסע חניכה, מטלטל, מאתגר ומשנה חיים, שהוביל אותי לדרך חדשה ומלאת משמעות בה אני צועדת עד היום. כיום יש לי את הזכות הגדולה, ללוות אנשים נוספים בנתיב ייחודי זה ולקחת חלק בהובלה ובהתפתחות של בית הספר. צרו קשר:  052-5347926, vili.armony@gmail.com, מקבלת מיועצים דרך הזום ובקיבוץ מלכיה.

 

עמרי כפיר

מטפל ביוגרפי. יליד 1978. בגיל 37 פגשתי את אורנה, מורתי, והתחלתי לעשות את דרכי עם הטיפול הביוגרפי. היה זה רגע בו החיים שלי התהפכו וקיבלו משמעות חדשה. מאז אני עושה דרך בנתיב של "כחותם". הטיפול הביוגרפי הוא ייעוד עבורי. אני מוצא בדרך זו נחמה וכוח לעמוד מול השאלות הקשות והגדולות ביותר של החיים. מוזמנים בשמחה. צרו קשר: 054-4349694, omrik11@gmail.com, מקבל מיועצים באזור נס-ציונה – רחובות ובזום. 

שרי צדוק

מטפלת ביוגרפית ומורה בבית ספר "כחותם". ילידת 1965 ואם לשני בנים. בעלת שני תארים בחינוך, מלווה ומדריכה צוותים חינוכיים לגיל הרך. אל הטיפול הביוגרפי הגעתי לאחר שנים רבות של למידה, התמחות ועבודה בחינוך לגיל הרך. קורסים ומגוון רחב של סדנאות העוסקים בחקר נפש האדם. היום אני מבינה כי הלמידה רבת השנים, בכל מיני כיוונים הייתה סוג של חיפוש אחר “משהו” שלא ידעתי להגדיר במילים. מעין כוח פנימי שדחף אותי קדימה להפוך כל אבן אפשרית עד שהגעתי אל בית הספר “כחותם” – שם מצאתי את שחיפשתי – כמיהה לאמת ומשמעות לפשר חיי. התחושה הייתה שהגעתי “הביתה” – תמו להם שנים של חיפוש רוחבי והחלו שנים של ירידה לעומקים החבויים של מי שאני. צרו קשר: טל' 052-4646677, saryzadok@gmail.com, חיפה

רונית מלאך

מטפלת ביוגרפית, מורה בבית הספר "כחותם", ילידת 1967. נשואה ואמא ל-4 ילדים. כלכלנית במקצועי, מטפלת ביוגרפית בנשמתי. חיה ונושמת את הטיפול הביוגרפי. מאז שנחשפתי לטיפול הביוגרפי דרך אורנה בן דור התחלתי לראות את חיי בצורה חדשה ושונה. קיבלתי את התשובות שחיפשתי, למדתי לשאול שאלות נוספות, הבנתי את סיפור חיי והרוב הפך לברור. אני יודעת מנסיון אישי ומקצועי שהטיפול הביוגרפי מאפשר לאדם להבין את הביוגרפיה שלו, להבין את אירועי חייו ולדעת שכל אירוע (בגיל המדויק שלו) הוא חלק מרקמת חייו. צרו קשר: 050-3888023, ronitmalach2@gmail.com, כפר ורדים ונהריה.

תמי זלינגר

מטפלת ביוגרפית. ילידת 1972, נשואה ואימא ל- 4 ילדים. את הפילוסופיה האנתרופוסופית גיליתי דרך ילדיי הצעירים שלמדו בחינוך וולדורף. בגיל 40 ,אמצע החיים, יצאתי למסע אישי, מרתק ואמיץ עת פגשתי את אורנה בן דור ואת לימודי הביוגרפיה והטיפול הביוגרפי. כיום אני רואה זאת זכות לעבור את המסע המופלא הזה יחד עם המטופלים שלי. צרו קשר: 052-2788249, tamrzel@gmail.com, דף פייסבוק – תמי זלינגר, תל-אביב.

ליטל קולמר- מנחם

מטפלת ביוגרפית, ילידת 1970, אם לשני ילדים. אל הטיפול הביוגרפי והאנתרופוסופיה, הגעתי לאחר שנים רבות בתחום העיצוב. על אף אהבתי למקצוע ממנו באתי, חוויתי כל העת תחושה כי יש משהו עמוק מזה אשר קשור ליעוד שלי, אותו אפגוש בהמשך הדרך. הגעת אל הטיפול הביוגרפי והמפגש עם אורנה בן דור בתחושה חזקה של “חזרה הביתה”. לאחר שנים רבות של חיפושים מצאתי את הדרך לה ייחלתי, אשר נותנת פשר ומשמעות לכל מהלך חיי. העבודה הביוגרפית מהווה כלי מרתק להבנה ולהכרה של העולם ושל ישות האדם בפרספקטיבה רחבה הרבה יותר. צרו קשר: 052-3352728, lital@feelcreative.co.il, חדרה.

יפה לדרמן

יועצת ביגרפית. סגנית מנהל ומורה בבית הספר "כחותם". שמי יפה לדרמן ילידת 1958, בוגרת לימודי ספרות ותלמוד באוני בר אילן. את הכשרתי בתחום הייעוץ הביוגרפי רכשתי בבית הספר “כחותם” וכיום אני מורה בבית הספר ועוסקת בייעוץ ביוגרפי. צרו קשר:  052-2652774, yaffa31127@gmail.comכפר סבא

מיכל בן דוד

מטפלת ביוגרפית. בת 42, נשואה ואם לשניים. עבורי הטיפול הביוגרפי הוא מסע אל האמת ואל הקול הייחודי של כל אדם בעולם. צרו קשר: 055-2272698, migel48@gmail.com, חדרה.

מיכל הולר

מטפלת ביוגרפית. בעלת תואר B.Sc. במתמטיקה ומדעי המחשב ו- M.B.A. Finance. אם לשניים בוגרים. מתפרנסת מפיתוח תוכנה. בעקבות לימודיי גיליתי יותר מי אני ומהו הייעוד הרוחני שלי. לכן, מביאה לעולם את מי שאני יותר ויותר. מתוך הידיעה הזו יכולה לנתב אותך לגילוי העצמי שלך. צרו קשר: 054-4938290, spirit.self@yahoo.com, מקבלת א/נשים בתל-אביב.

לבנת מזלטו

מטפלת ביוגרפית. ילידת 1978 וגרה בצפון הארץ. אני מטפלת ביוגרפית מזה כ- 14 שנה וסטודנטית לליווי רוחני במכון שכטר. ההתבגרות עם הידע של עולם הרוח נותנת לי את הכוח והתבונה למצוא משמעות לאירועי החיים וללוות באהבה את המטופלים/ות שלי. צרו קשר: luna2504@gmail.com, 050-9346334

יעל שיפמן

מטפלת ביוגרפית. הוסמכתי כמטפלת ביוגרפית בביה"ס "כחותם", משנת 2014. אני מלווה את המטופלים, אשר מגיעים אלי בתהליך התפתחותם האישי, בהעמקת ההכרות, ההתבוננות על הביוגרפיה שלהם ובהתמודדות עם אתגרי חייהם. אני מרגישה זכות גדולה ללוות ולהיות חלק ממסעותיהם של אנשים אחרים, ומתפעמת כל פעם מחדש מעוצמת התהליך וכוחו ליצור שינויים מהותיים בחיי הפוסעים בדרכו. צרו קשר: 054-4960949, shifmany@012.net.il, מקבלת בירושלים, ורמת רזיאל (מושב סמוך למבשרת ציון).

רינת שטרום

מטפלת ביוגרפית. ילידת 1968, נשואה ואם ל-3 ילדים. מטפלת באומנות אנתרופוסופית ובטיפול ביוגרפי ומשלבת בניהם, מטפלת בילדים ובמבוגרים. מעבירה סדנאות משולבות טיפול ביוגרפי וטיפול באומנות. בגיל 42-45 התעורר בי רצון למשהו אחר, להבין יותר טוב את העולם ואת רחשי הלב, הבנה זו אני מוצאת בטיפול הביוגרפי, באומנות, באנתרופוסופיה, ובקבלה (יהדות). אני בוגרת תואר ראשון בפיזיקה ובמתמטיקה, באוניברסיטה העברית. עסקתי 23 שנה בחברת היי-טק, מנהלת תחום תשתיות ופיתוח תוכנה. צרו קשר: 052-6148653, rinat.shtrum@gmail.com, לפיד.

אלכסנדר קולון

מטפל ביוגרפי, מתגורר בקיבוץ הרדוף עם אשתי מורין ולנו שלושה בנים. בשנים האחרונות אני לומד ועובד בתחום הטיפול הביוגרפי ונעזר בכלי זה בהעמקת עבודתי הפנימית. נולדתי בעיר בריסל בבלגיה ונתיב חיי הוביל אותי דרך שינויים רבים. גודלתי בסביבה בודהיסטית, למדתי קולנוע, טיילתי ברחבי העולם, פגשתי מנעד רחב של זרמים ומורים רוחניים, החל בדרך הוודנטה וכלה באי דואליות וכל זאת על מנת למצוא לבסוף מקום שירווה את צימאוני בלימוד האנתרופוסופיה. צרו קשר: 050-6569188, 04-9059317, https://www.alexandrecoulon.co.il/, https://www.facebook.com/77alexandrecoulon ניתן לקיים פגישות בעברית, אנגלית או צרפתית. הפגישות מתקיימות בתל אביב ובקיבוץ הרדוף

מירי זוהר

מטפלת ביוגרפית, ילידת 1968, נשואה ואימא ל 3 בנים בוגרים. עובדת, לומדת וחיה את העולם האנתרופוסופי, בהיותי חברה בצוות הניהולי של בית ספר “אורים”. במסגרת עבודתי בגני ילדים, נחשפתי לקשיים שעומדים בפני ההורים בגידול ילדיהם, תוך ניסיון להבין את השלבים השונים בהתפתחות הילד. הטיפול הביוגרפי עבורי הוא כלי ללימוד עצמי,  להכרה והבנת האחר. אני מאמינה שכל שלב ומפגש בחיינו הוא הזדמנות להיכרות עם רבדים נוספים של ישותנו, ואפשרות להתפתחות עצמית. באמצעות כלי זה אני מסייעת לאחרים למצוא את הנתיב הייחודי  שלהם.  צרו קשר: 054-7350151, mirizohar5@gmail.com, תל-אביב

עופרה יעקב

מטפלת ביוגרפית. ילידת 1963, אם לשלוש בנות. המפגש שלי עם הטיפול הביוגרפי בבי"ס "כחותם" ארע בשנתי ה-49, ומבלי דעת מראש, אך כצפוי, הפך למפגש מכונן ומשנה חיים עבורי. הייתה זו התחלה של דרך חדשה, מטלטלת ולא מוכרת מבחינתי. דרך שבה יכולתי אט אט להשיל את תפיסתי הלוגית-שכלתנית ולאמץ לוגיקה אחרת, הלוגיקה של הרוח. הלוגיקה של התפתחות האדם, מעבר לזמן ומרחב. השינוי הזה היה ועודנו תהליך שיש בו מאמץ מבחינתי, מאמץ של התפתחות וניסיון להבין ולחיות במימדים אחרים של הוויה עצמית, כאן ועכשיו. נולד בתוכי חיבור חדש בין העולם בו פעלתי במשך 35 שנים בתחומי הייעוץ הארגוני, הפיתוח העסקי והאימון לבין המימד הרוחני שבהם. האור שהייעוץ הביוגרפי שופך על תהליך ההתפתחות האישית ברבדים השונים בחיים (מערכות יחסים, עסק וקריירה) מאפשר לי ללוות אחרים בדרכם הם. עבורי זו עשייה של שליחות ואהבה. צרו קשר: 050-9200910, lifestory.ofra@gmail.com, נתניה.

הילדה אלטוס

מטפלת ביוגרפית. צרו קשר: 050-2243167, hilda.altus@gmail.com, חיפה.

תמר שפיר-פינטו

מטפלת ביוגרפית.  ילידת 1957, נשואה, M.A., אוהבת אדם, שואפת להעביר את האהבה הזו ואת כוח הריפוי שבה לכול איש ואישה. במסע החיים עסקתי שנים רבות עם נערים ונערות בסיכון ומצוקה בקצה הרצף הטיפולי. הנחיתי בעלי תפקידים שונים בהתמודדות היומיומית תוך ראיית הייחודי והמתפתח בכול. עוסקת בטיפול הביוגרפי משנת 2013, במארג המתפתח בתוכי בין האנתרופוסופיה למדע התודעה ע"פ הבודהיזם ותורת החסידות היהודית.
צרו קשר: tamar.shafir@gmail.com, 055.8820126, 076.5408845 מקבלת מיועצים באשדוד ובמרכז.