מיכל נמרוד שזיפי

מטפלת ביוגרפית בהתמחות. ילידת 1964, נשואה+אחת. בעלת תואר ראשון במדעי הרוח ועוד קורסים רבים בתחום האימון והייעוץ. מרבית חיי עוסקת בתיווך. בהיותי בת 49, התחלתי במסע שלי בעולמות הרוח. התחלתי ללמוד קואצ'ינג (אימון).הגעתי לטיפול אישי אצל יועצת ביוגרפית, של בית ספר "כחותם" ומשם הדרך להתמקצע בתחום היתה מאד ברורה. לומדת מאז 2017 ומקבלת כלים לעצמי וגם למיועצים שאיתי. אומנות הטיפול בנויה על התורה האנתרופוסופית. העבודה הביוגרפית בודקת דפוסי חיים וגילוי עצמי. זה מסע התבוננות פנימה שמפגיש אותנו עם הרגש, המסכות שלנו, עם אמת ושקר, עם תהומות ומשברים. אבל בסופו של תהליך- פותחת לנו דרך לצמיחה והתפתחות.
צרו קשר: מיכל 054-2342340. מייל:  michalshe1664@gmail.com. מקבלת מיועצים בחיפה וגם בזום.

נועה וידמן

מטפלת ביוגרפית בהתמחות. ילידת שנת 1975. אמא לשתי בנות.

עד אמצע חיי עסקתי בעיצוב, אומנות ומלאכות. בשנים האחרונות דרך המפגש עם חינוך וולדורף, התחלתי ללמוד תכנים אנתרופוסופיים וייעוץ הביוגרפי.העבודה הביוגרפית היא עבורי  כלי להתבוננות ולפיתוח מבט ער על עצמי ועל העולם. נפגשת בביתי בגבעת עדה או דרך הזום. ניתן ליצור קשר בטלפון 054.4649900. במייל vidmanoa@gmail.com

אפרת מאייט

מטפלת ביוגרפית בהתמחות. ילידת 1951, נשואה ואם לשלושה. מגיל צעיר היתה לי כמיהה לעולם הרוח והרגשה שהיעוד שלי הוא לעזור לאנשים. באמצע שנות ה-40 לחיי התחלתי מסע לתוך עולם הרוח, למצוא ולתת כלים לאנשים לריפוי ולהבנת אירועי חייהם ומשמעותם. למדתי כיצד לעזור לאנשים לנקות את הצ'אקרות ע"י דמיון מודרך, וכן אני בוגרת הקורס של קרוליין מייס על הארכיטיפים. בשנת 2012 פגשתי את אורנה בן דור והמסע שלי ללימוד הטיפול הביוגרפי החל. אני רואה זאת כזכות ללוות אנשים במסעם להבנת אירועי חייהם ומשמעותם. צרו קשר: 052-6789373, efratmailhot@gmail.com , הררית וירושלים.

הדס לזראה

מטפלת ביוגרפית בהתמחות. ילידת שנת 1965.
"מסע התבוננות פנימית דרך תהליכי חיים וגילוי העצמי". סטודנטית לתואר שני בחינוך לאומנות במסלול האנתרופוסופי בית ברל. מורה להוראה תומכת -extralesson בבית ספר וולדורף יסמין בבינימינה. צרו קשר: 053-8255619, hadaslezra@gmail.com, מקבלת מטופלים בקליניקה הביתית בקיבוץ רגבים וגם בזום.

זהבה אטדגי

מטפלת ביוגרפית בהתמחות. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות. שנת לידה 1963.
יצירת קשר: zehavale5@walla.com ,054-5754953, מקבלת מיועצים בקרית טבעון.

גל וייס

גל וייס – מטפלת ביוגרפית בהתמחות.

דרך השבר נברא עולם.

ילידת 1989. גוף-נפש-רוח ועולם המוסיקה מדברים אלי מתוך האמת, הביטוי והריפוי שקיים בהם. המפגש עם הרגש והאמת ביצירה שקיימת בתחומים אלו, היכולת להיחשף ולחשוף את הפנימיות שלנו מאפשרת הפריה וצמיחה שנולדת כאשר אנחנו מסכימים לוותר על הבושה ומה שמביאה איתה החשיפה ולאפשר את החיבור האמיתי לעצמנו ולעולם. אני מאמינה בהכרה של כל אדם לראות את השינוי שקיים בתהליך האישי והסביבתי שלו. בתמיכה הקהילתית שאין שני לה. ובאפשרות לתמוך באדם בדרכו הייחודית תוך כדי למידה על עצמי. צרו קשר: 0523846556, galweiss6@gmail.com, מפגשים בזום וביפו.

רינה עזמו כפיר

מטפלת ביוגרפית בהתמחות. אל הטיפול הביוגרפי הגעתי עם שאלת היעוד שלי בחיים, מה אני רוצה לעשות, לאן מועדות פניי? תוך כדי תהליך הטיפול הבנתי שעולם זה נותן לי כלים פרקטיים שמאפשרים לי להתאמן כל יום בחיבור לאני הפנימי שלי, להכיר את עצמי יותר לעומק. כמטפלת ביוגרפית אני חשה איך כלים אלו מאפשרים גם למטופליי לגשת אל הנסתר הגלום בתוכם ולמצוא משמעות לאירועי חייהם. אני מזמינה אתכם למפגש טיפולי ביוגרפי בביתי בנס ציונה או בזום מרחבי תבל. צרו קשר: rinaosmo@gmail.com ,054 – 5902835