אפרת מאייט

יועצת ביוגרפית בהתמחות. ילידת 1951, נשואה ואם לשלושה. מגיל צעיר היתה לי כמיהה לעולם הרוח והרגשה שהיעוד שלי הוא לעזור לאנשים. באמצע שנות ה-40 לחיי התחלתי מסע לתוך עולם הרוח, למצוא ולתת כלים לאנשים לריפוי ולהבנת אירועי חייהם ומשמעותם. למדתי כיצד לעזור לאנשים לנקות את הצ'אקרות ע"י דמיון מודרך, וכן אני בוגרת הקורס של קרוליין מייס על הארכיטיפים. בשנת 2012 פגשתי את אורנה בן דור והמסע שלי ללימוד הייעוץ הביוגרפי החל. אני רואה זאת כזכות ללוות אנשים במסעם להבנת אירועי חייהם ומשמעותם. צרו קשר: 052-6789373, efratmailhot@gmail.com , הררית וירושלים.

אסתי דרור

יועצת ביוגרפית בהתמחות. אם לשלושה, גרה בנהריה, בעלת סוכנות לביטוח. בביוגרפיה שלי תמיד רציתי ללמוד פסיכולוגיה ואנתרופולוגיה, אולם היעוד שלי הוביל אותי לייעוץ הביוגרפי. עקב משברים שעברתי בחיי והחיפוש אחר התשובות, נחשפתי לתחום של הייעוץ הביוגרפי והאנתרופוסופיה. את ההכשרה עברתי בבית ספר כחותם עם המורה הרוחנית שלי, אורנה בן דור. בתהליך מרתק של הלימוד, הבנתי את הדיוק שיש בדרך של היעוץ הביוגרפי והתחלתי לראות את החיים בצורה שונה. אני כל פעם נפעמת מחדש מההסתכלות החדשה על מסע החיים והתובנות הנלוות, באמצעות הכלים שקיבלתי. צרו קשר: 0528233366, estidror504@gmail.com, נהריה

הדס לזראה

יועצת ביוגרפית בהתמחות. ילידת שנת 1965.
"מסע התבוננות פנימית דרך תהליכי חיים וגילוי העצמי". סטודנטית לתואר שני בחינוך לאומנות במסלול האנתרופוסופי בית ברל. מורה להוראה תומכת -extralesson בבית ספר וולדורף יסמין בבינימינה. צרו קשר: 053-8255619, hadaslezra@gmail.com, מקבלת מיועצים בקליניקה הביתית בקיבוץ רגבים וגם בזום.

זהבה אטדגי

יועצת ביוגרפית בהתמחות. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות. שנת לידה 1963.
יצירת קשר: zehavale5@walla.com ,054-5754953, מקבלת מיועצים בקרית טבעון.

זהר קיטסקי

יועצת ביוגרפית בהתמחות. ילידת 1974, אמא ל- 3 בנים. אל האנתרופוסופיה והיעוץ הביוגרפי הגעתי לאחר שנים רבות של חיפוש אחר משמעות בחיי. היעוץ הביוגרפי הוא עבורי כלי לגילוי סודות החיים. הוא נותן פשר ומשמעות לארועים בחיי ומאפשר לי התפתחות וריפוי אמיתי. בכל מפגש עם אדם אני נמלאת פליאה ויראת קודש מהחכמה הטמונה מאחורי ארועי חייו. זכות גדולה עבורי ללוות אנשים במסע ההתפתחות שלהם על פני האדמה. צרו קשר: 054-3222148, zoharkayatsky@gmail.com. מקבלת אנשים באזור פרדס חנה ובזום. 

מרי נתן

יועצת ביוגרפית בהתמחות. נולדתי בקהיר בשנת 1956. מחנכת בדימוס לכיתות א'-ג' ומנחת קבוצות מבוגרים. תושבת הקריות. מגיל 33 ואילך (גיל משמעותי מאוד בביוגרפיה האנושית) התחלתי "לחפש את עצמי" בלימודי עולם הרוח. למדתי לתקשר עם ישויות, למדתי אסטרולוגיה, רייקי, הילינג, טארות ועוד מגוון רחב של תחומי העידן החדש אלא שאת ביתי האמיתי מצאתי רק בידע שהביא לעולם רודולף שטיינר, ידע האנתרופוסופיה והיעוץ הביוגרפי שאותם למדתי בבית הספר "כחותם" בהנחייתה של אורנה בן דור וצוות בית הספר.                                                            צרו קשר: 052-2835353, marienathan@bezeqint.net, קריות

עמרי כפיר

יועץ ביוגרפי בהתמחות. שנת לידה 1978. עושה דרך עם היעוץ הביוגרפי של בית ספר "כחותם" מגיל 37. רואה ביעוץ הביוגרפי יעוד. מוצא בדרך הזו נחמה וכוח לעמוד מול השאלות הקשות והגדולות ביותר של החיים. מוזמנים בשמחה.
צרו קשר: 054-4349694, omrik11@gmail.com, מקבל מיועצים באזור נס-ציונה – רחובות ובזום. 

עפרה בן יוסף

יועצת ביוגרפית בהתמחות. ילידת שנת 1955, אם לשלושה, סבתא לארבעה. מאמנת אישית, מנחה קבוצות. כמי שמלווה כבר שנים רבות אנשים בתהליכי התפתחות, משברים ומעברים, הבנתי בתוך תוכי, שיש עוד.. עוד עומק, עוד משמעות, עוד אפשרויות, ואז פגשתי את מורתי, אורנה בן- דור, שחשפה וקילפה עוד ועוד שכבות, כדי שעולם הרוח יוכל להתגלות ולעזור לי ב בעבודתי עם אנשים ביחידים ובקבוצות. צרו קשר: 054-4990211, ofraby@gmail.com, גבעת- אולגה, חדרה.

רינה עזמו כפיר

יועצת ביוגרפית בהתמחות. אל היעוץ הביוגרפי הגעתי עם שאלת היעוד שלי בחיים, מה אני רוצה לעשות, לאן מועדות פניי? תוך כדי תהליך היעוץ הבנתי שעולם זה נותן לי כלים פרקטיים שמאפשרים לי להתאמן כל יום בחיבור לאני הפנימי שלי, להכיר את עצמי יותר לעומק. כיועצת ביוגרפית אני חשה איך כלים אלו מאפשרים גם למטופליי לגשת אל הנסתר הגלום בתוכם ולמצוא משמעות לאירועי חייהם. אני מזמינה אתכם למפגש טיפולי ביוגרפי בביתי בנס ציונה או בזום מרחבי תבל. צרו קשר: rinaosmo@gmail.com ,054-5902835

רינת שטרום

יועצת ביוגרפית בהתמחות. ילידת 1968, נשואה ואם ל-3 ילדים. מטפלת באומנות אנתרופוסופית וביעוץ ביוגרפי ומשלבת בניהם, מטפלת בילדים ובמבוגרים. מעבירה סדנאות משולבות יעוץ ביוגרפי וטיפול באומנות. בגיל 42-45 התעורר בי רצון למשהו אחר, להבין יותר טוב את העולם ואת רחשי הלב, הבנה זו אני מוצאת ביעוץ הביוגרפי, באומנות, באנתרופוסופיה, ובקבלה (יהדות). אני בוגרת תואר ראשון בפיזיקה ובמתמטיקה, באוניברסיטה העברית. עסקתי 23 שנה בחברת הי-טק, מנהלת תחום תשתיות ופיתוח תוכנה. צרו קשר: 052-6148653, rinat.shtrum@gmail.com, לפיד.

שרון נגלר

יועץ ביוגרפי בהתמחות. אל לימודי הביוגרפיה הגעתי מתוך חיפוש אחר הדבר הבא. לאחר שנים של ניהול בכיר בהייטק  (מהנדס מכונות ותואר שני במנע”ס MBA) ההגעה לעולם הרוח והעיסוק בו אינם ברורים מאליו, אבל למדתי שהם מתבקשים, כמי שעסק ועדיין עוסק בעולם החומר. ההסתכלות הביוגרפית היחודית על ארועי חיים, השונה כל כך מההסתכלות בה אנו מורגלים, וניתוח סיטואציות מעולם היום יום של חומר וקריירה במונחים ביוגרפים ורוחניים, הינו מרתק ומבחינתי זו דרך חיים להתפתחות אישית וידיעה ויכולתי לעזור לאחר. צרו קשר: 054-5209236, sharonnaglerg@gmail.com, מקבל מיועצים בזום, בגן יבנה ובחוף הים.