קרמה ומוסר ב'

תמונת הנושא של הספר

קרמה ומוסר כרך ב'

ההקדמה מתוך הספר:

ספר זה הוא פרי השתתפותי בסדנאות הביוגרפיה של מורי מר צבי בריגר ז"ל ופרי הוראתם לתלמידיי.

בריגר (1933- 2020), יועץ ביוגרפי וחוקר רוחני, החל להעביר משנת 2011 את הידע האנתרופוסופי-ביוגרפי שרכש במהלך שנים רבות. ידע זה הועבר דרך סדנאות מעוררות השראה ויצירתיות, במהלכן הוא פירש אותו והוסיף עליו את תוצרי מחקרו.

ספר עבודה זה עוסק במוסר כפי שהוא הובא על ידי הנביאים בעם ישראל – החל מהנביאים אשר פעלו בתוך המרחב הלאומי ודאגו לעם ולמוסר הקולקטיבי שלו, ועד לנביא דניאל שפעל למען 'האני-האותנטי' האינדיבידואלי.

הנביאים סללו את הדרך לירידת רוח-השמש, אל-עליון, לגוף אנושי בשנת 0 לספירה – ובכך ליכולת של התגשמות 'האני-האותנטי' בכל אדם ואדם.

תכני הספר המתקדמים נכתבו עבור התלמידים הבוגרים שסיימו את המסלול להכשרת יועצים ביוגרפים בבית הספר לייעוץ ביוגרפי – 'כחותם'. עם זאת, יכול להיתרם מתכני הספר כל מי שברשותו ידע אנתרופוסופי בסיסי המעוניין להרחיב את ידיעותיו ולקדם את התפתחותו. זכות גדולה היא לי לכתוב את הספר, להוסיף חומרים ולערוך אותם, זכות אותה אני חולקת עם תלמידי היקרים, שחייהם וחיי משמשים 'מעבדה' לחקירה רוחית אינטנסיבית וחסרת מורא.

הספר הינו בן 136 עמ’. הספר מכיל 4 פרקים שבסיום כל אחד מהם שאלות – מיידע למתודת עבודה, המיועדות לחקירה ביוגרפית קרמתית של הקורא.

print

מחבר: אורנה בן דור ע"פ צבי בריגר

מחיר: 60 ש"ח

להזמנות: https://bit.ly/3h5KrW4