קורס מקוון – חוט השני בביוגרפיה האישית

דף מידע 

קורס זה נועד לאפשר למשתתפים בו להיחשף לשיטת הטיפול הייחודית והמרתקת של הייעוץ הביוגרפי אנתרופוסופי, המבוססת על תורת הידע האנתרופוסופית, אותה הביא לעולם  ד”ר רודולף שטיינר. הקורס משלב בין מתן ידע תיאורטי לנגיעה וחיבור אל הביוגרפיה האישית של התלמיד, ומתן דרך וכיוון להתבוננות חדשה עליה. הקורס מחבר בין הידע האוניברסאלי קוסמי אודות ישות האדם והתפתחות האנושות, לביוגרפיה הייחודית והחד פעמית של כל אינדווידואל, ובכך נוגע במהות של האדם כישות “אדם – עולם”.

מבנה הקורס

 הקורס בנוי משלוש יחידות לימוד – 1.גוף  2.נפש  3.רוח.

כל יחידה בנויה משמונה שיעורים מקוונים, הכוללים ידע תיאורטי, שאלות ומטלות לעבודה עצמית המחברות בין הידע התיאורטי לביוגרפיה האישית של התלמיד וסרטון קצר הקשור בנושא הלימוד של אותו שיעור. כל תלמיד בקורס יקבל ליווי אישי מטעם אחת ממורות הקורס – יועצת ביוגרפית מוסמכת, שיכלול בדיקה והתייחסות אישית לכל המטלות שהוא יגיש וכן שיחה אישית בת שעה, אחת לשני שיעורים (4 שיחות בכל יחידה), שמטרתה ליווי בתהליכים האישיים שהוא עובר בעקבות הקורס, ועזרה בפיענוח והבנת משמעות הגילאים המכוננים, עליהם נלמד במהלך השיעורים.

מה נלמד בקורס?

הקורס יקנה ידע וכלים להבנת הביוגרפיה האנושית והאישית, על פי החלוקה לשביעונים (כל שבע שנים) והחוקיות של הגילאים המכוננים. כמו כן, הוא יאפשר היכרות עם נושאים מרכזיים בביוגרפיה האנושית ובאנתרופוסופיה כמו – ארבעת הטמפרמנטים, כוחות הנגד ותפקידם בהתפתחות האנושות, שומר הסף הקטן ושומר הסף הגדול ועוד…

למי מיועד הקורס?

הקורס מיועד לאנשים המעוניינים ללמוד על הייעוץ הביוגרפי-אנתרופוסופי, אשר מסיבות טכניות (מקום מגורים, מצב בריאותי, מצב כלכלי ועוד’) ואחרות,  אינם יכולים או מעוניינים, ללמוד כרגע במסגרת לימודים פרונטלית. הקורס אינו מהווה הכשרת יועצים ביוגרפיים, אך בהחלט יכול להוות תחליף לשנת מבוא בייעוץ ביוגרפי, ולאפשר למידה ותהליך של התפתחות אישית.

עלות הקורס

עלות הקורס הינה 1,300 ₪ לכל יחידת לימוד. מומלץ מאוד להשתתף בשלושת היחידות.

מה מקנה הקורס?

מעבר לידע הנרכש ולתהליכים האישיים העמוקים שניתן לעבור דרך ההשתתפות בקורס, הקורס מקנה תעודת סיום עבור כל יחידת לימוד וכן תעודת סיום של הקורס המלא (שלושת היחידות) מטעם בית הספר “כחותם”, שהינה שוות ערך לשנת מבוא מלאה בתחום.

מי הן מורות הקורס?

אורנה בן דור – מייסדת ומנהלת בית הספר “כחותם” להכשרת יועצים ביוגרפים ולמדע הרוח, יועצת ביוגרפית מוסמכת, מלמדת ומטפלת מזה שנים ביחידים ובקבוצות.

יעל ערמוני – יועצת ביוגרפית מוסמכת, מטפלת באמנות בעלת נסיון של שנים, מורה ומדריכה בבית הספר ‘כחותם’.

רונית מלאך – יועצת ביוגרפית מוסמכת, מורה ומדריכה בבית הספר ‘כחותם’.

למידע נוסף על מורות הקורס היכנסו לדף של צוות המורים.

למידע נוסף אתם מוזמנים ליצור קשר עם:

יעל ערמוני – 052-5347926 או רונית מלאך– 050-3888023

להרשמה ליחידה 1 – גוף – לחצו כאן

להרשמה ליחידה 2 – נפש – לחצו כאן

להרשמה ליחידה 3 – רוח – לחצו כאן